Życie Publiczne
IV rok
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj

jeśli nie praktyki to może praca ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Życie Publiczne Strona Główna -> reszta

Autor Wiadomość
rafał

Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 123
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz

PostWysłany: Czw 12:27, 21 Maj 2009    Temat postu: jeśli nie praktyki to może praca ?

Firma KLEFFMANN GROUP jest międzynarodową agencją badawczą
świadczącą usługi w zakresie badania rynku i marketingu.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY
Opis stanowiska:
- kodowanie i wprowadzanie danych.

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera,
- dyspozycyjność – zwłaszcza w okresie wakacyjnym,
- mile widziana znajomość rolnictwa.

Oferujemy:
- motywacyjny system wynagrodzenia,
- pracę na umowę – zlecenie.

Aplikacje – CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
Kleffmann & Partner Sp. z o.o.
ul. Iłłakowiczówny 7/ 3
60-789 Poznań
bądź e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

jak jest naprawde i ile można zarobić? odsyłam do Pani Mileny Wink

Ostatnio zmieniony przez rafał dnia Czw 12:28, 21 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Autor Wiadomość
aaa4

Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Wto 11:50, 07 Lis 2017    Temat postu:

towarzyszacym dawaniu przyjemnosci. Minelo tyle czasu, ze nieomal zapomniala, jak sie to robi, ale

w tej samej chwili, kiedy nieomylnym ruchem przesunela swoja dlon w dol brzucha i zaczela sie

glaskac i draznic, jej usta tez przypomnialy sobie, jak powinny sie zachowac.

Cillian krzyknal ochryple. Jego czlonek pulsowal na jej jezyku. Zataczajac kolka palcem, Uczciwosc

zaczela drzec, juz na krawedzi orgazmu, ale zwolnila, nie pozwalajac Cillianowi dotrzec do konca.

Dyszac, Cillian rzucil jej rozognione spojrzenie, gdy lapala powietrze.

-Nie przerywaj!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Życie Publiczne Strona Główna -> reszta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)